День вишиванки

2019-05-16

Стало доброю традицією третій четвер травня відзначати День вишиванки. Дрес – кодом дня була вишиванка. За участю дітей та дорослих нашого закладу було проведено свято. Діти водили хороводи, співали та танцювали. Усі учасники свята взяли участь у параді вишиванок. Завершилось свято флеш – мобом «Україна – перлина». Організаторами свята були вихователь - методист Бугайчук Оксана Геннадіївна та інструктор з фізичного виховання Загребельна Наталія Віталіївна.

Носімо вишиванки на долю й щастя – це наш оберіг!

День вишиванки

/Files/images/den_vishivanki/IMG_1163.JPGОдягнімо вишиванки, друже, Хай побачить українців світ — Молодих, відважних, дужих, У єднанні на сто тисяч літ /Files/images/den_vishivanki/IMG_1216.JPGмолодша група "Барвінок"
/Files/images/den_vishivanki/IMG_1217.JPGУ танок мерщій ставаймо. Будемо весело танцювать. /Files/images/den_vishivanki/IMG_1226.JPGНумо,діти всі вставайте, Кривий танок починайте!
/Files/images/den_vishivanki/IMG_1233.JPGсередня група "Дзвіночок"/Files/images/den_vishivanki/IMG_1243.JPGГоп-гоп, гопачок, Затанцює козачок!
/Files/images/den_vishivanki/IMG_1250.JPGстарша група "Ромашка"/Files/images/den_vishivanki/IMG_1252.JPGГей, заграйте-но, музики, В мене гарні черевики. Як будете гучно грати, Буду хвацько танцювати!
/Files/images/den_vishivanki/IMG_1304.JPGУкраїна - це я! Україна - це ти! Україна - це ми! /Files/images/den_vishivanki/IMG_1173.JPGстарша група "Пролісок"
/Files/images/den_vishivanki/IMG_1178.JPGгрупа раннього віку "Волошка"/Files/images/den_vishivanki/IMG_1200.JPGстарша група "Калинонька"
/Files/images/den_vishivanki/IMG_1208.JPGгрупа раннього віку "Незабудка"/Files/images/den_vishivanki/IMG_1222.JPGсередня група "Маки"
/Files/images/den_vishivanki/IMG_1312.JPGВ добрий час дозвольте Свято розпочати./Files/images/den_vishivanki/IMG_1204.JPGгрупа раннього віку "Соняшник"
/Files/images/den_vishivanki/IMG_1214.JPGмолодша група "Фіалка"/Files/images/den_vishivanki/IMG_1161.JPGВишиванка рідна, ну хіба не диво? В ній ходити модно, стильно і красиво.