Школа педагогічної майстерності для музичних керівників

2018-03-29

/Files/images/IMG_3689.JPG

Школа передової педагогічної майстерності на базі закладу дошкільної освіти №581 продовжує свою роботу

«Театральна вистава розкриває перед дитиною
весь світ засобами мудрої та вічної казки,
розвиває творчі здібності особистості,
а найголовніше, виховує справжню людину».
С. Русова

В ЗДО №581 проведено засідання школи передової педагогічної майстерності для музичних керівників дитячих садочків на тему «Розвиток музичних здібностей дітей старшого дошкільного віку засобами використання казок у музичній діяльності». Мета зустрічі: ознайомити учасників ШППМ з роботою ЗДО №581 з розвитку музичної діяльності дітей за допомогою казки.

Музичний керівник Сасунова С.О. з вихователями Штанько Т.М., Комар А.Л. та дітьми старшої групи №04 «Барвінок» презентували музичну казку «Вовк та семеро козенят». Маленькі актори грали щиро, невимушено і майстерно.

Аналізуючи досвід роботи музичних керівників закладів дошкільної освіти у роботі над театралізованими дійствами слід відмітити, що найбільш подобається працювати над народними казками.

По завершенню роботи музичні керівники мали змогу обмінятися досвідом та своїми враження від перегляду запропонованої програми.

/Files/images/IMG_3689.JPG/Files/images/IMG_3699.JPG

/Files/images/IMG_3701.JPG/Files/images/IMG_3712 – копія.JPG/Files/images/IMG_3715.JPG