2018-03-29
Територія обслуговування комунальних закладів загальної середньої освіти, що належать до сфери управління освіти Оболонської районної в місті Києві державної адміністрації
№ мікрорайону | Навчальний заклад | Назва вулиці | Номери закріплених будинків |
1 | 2 | 3 | 4 |
І | Школа І-ІІІ ступенів № 232 Оболонського району м. Києва | Архипенка Олександра | 4, 4-А, 4-Б, 6-Б, 2/12 |
Проспект Героїв Сталінграда | 2-Д (під’їзд 5-8),2-Г, 4, 4-А | ||
Йорданська | 2, 2-А, 2-Б, 4, 4-А, 4-Б, 8 | ||
Приозерна | 8-Б, 10, 10-В, 10-Г, 12, 12-А | ||
Оболонська набережна | 3,7 | ||
Спеціалізована школа № 216 Оболонського району м. Києва | Архипенка Олександра | 8, 8-А, 8-Б, 8-В, 10, 10-А, 10-Б, 10-В, 12/3 | |
Проспект Героїв Сталінграда | 1, 2-Д (під’їзд 1-4), 6, 6-А, 6-Б | ||
Приозерна | 2-А, 2-Б, 4, 4-А, 6-А, 8, 8-А, 10-А | ||
Оболонська набережна | 1 (корпус 1),1 (корпус 2), 11 | ||
ІІ | Школа І-ІІІ ступенів № 219 Оболонського району м. Києва | Йорданська | 1,1-А, 3, 5, 5-А, 7, 9, 9-А, 9-Б, 9-В, 9-Г, 9-Д, 9- Ж, 9-К, 11, 11-А, 11-Б, 11-В, 11-Г, 11-Д, 17, 17-А |
Площа Оболонська | 1, 3, 5, 2, 2-А, 8 | ||
Проспект Оболонський | 2-А, 1 (корпус 1) | ||
ІІІ | Спеціалізована школа № 210 Оболонського району м. Києва | Проспект Героїв Сталінграда | 9, 9-А, 11, 11-А, 11-Б, 12-Д, 12-Є, 12-Ж (квартири 31-88), 12-Г, 14-Г |
Маршала Малиновського | 28, 28-А, 28-Б, 30, 32 | ||
Йорданська | 22, 24 | ||
Навчально-виховний комплекс «Спеціалізована школа І ступеня з поглибленим вивченням англійської мови-дошкільний навчальний заклад ШДС «Перша Ластівка» | Проспект Героїв Сталінграда | 8-А, 12-Ж (квартири 1-30) | |
Спеціалізована школа № 211 Оболонського району м. Києва | Проспект Героїв Сталінграда | 13, 13-А,15,15-А, 15-Б ,17, 17-А, 19, 19-А | |
Маршала Малиновського | 32-А, 32-Б, 36 | ||
Оболонська набережна | 15,19 |
Школа І-ІІІ ступенів № 233 Оболонського району м. Києва | Йорданська | 14, 14-А, 16, 18-А, 22-Б, 24-Б, 18 | |
Архипенка Олександра | 1/12, 3, 3-А, 5-А, 7/5 | ||
Проспект Героїв Сталінграда | 7, 7-А, 7-Б, 8, 10-А | ||
IV | Комунальний заклад «Навчально-виховний комплекс» Спеціалізована школа І ступеня – ліцей» № 157 Оболонського району м. Києва | Маршала Малиновського | 25, 25-А, 25-Б, 25-В, 25-Г |
Проспект Героїв Сталінграда | 14, 14-Б, 16-Б, 16-В, 16-Г, 16-Д | ||
Проспект Оболонський | 10, 10-А, 10-Б, 10-В, 12, 12-А, 14-А, 14-Б | ||
Спеціалізована школа № 239 Оболонського району м. Києва | Маршала Малиновського | 27-Б, 27/23 | |
Маршала Тимошенка | 18 | ||
Проспект Героїв Сталінграда | 18-А, 18-Б, 20, 20-А, 22, 24, 24-А, 25, 25-А, 27-А | ||
Проспект Оболонський | 14-В, 14-Е, 14-Д, 14-Ж, 16, 16-А, 16-В, 16-Е, 18-А, 18-Б, 18-В, 18-Г, 22, 22-А, 22-Б, 22-В | ||
V | Спеціалізована школа № 214 Оболонського району м. Києва | Маршала Малиновського | 1, 1-А, 3-А, 3-Б |
Маршала Тимошенка | 2, 2-А, 2-Б, 2-Г, 4, 4-А, 6, 6-А, 12 | ||
Проспект Оболонський | 13, 15, 15-А, 15-Б | ||
Школа І-ІІІ ступенів № 225 Оболонського району м. Києва | Маршала Малиновського | 2-З, 3, 4, 4-В, 6, 6-А, 6-Б, 7, 7-А, 8, 11, 11-Б, 13, 13-А, 13- Б, 15/3 | |
Маршала Тимошенка | 2-К, 2-Л, 2-М, 2/4 | ||
Проспект Оболонський | 5, 5-А, 7, 7-Б, 7-В, 7-Г, 9, 9-А, 11, 11-А | ||
VI | Комунальний заклад «Навчально-виховний комплекс» Спеціалізована школа І-ступеня-гімназія» № 143 Оболонського району м. Києва | Маршала Тимошенка | 7, 7- А, 7-Б, 11,11-А, 13, 13-А,15,15-Г |
Школа І-ІІІ ступенів № 231 Оболонського району м. Києва | Богатирська | 2, 2-А, 4 | |
Героїв Дніпра | 6 | ||
Зої Гайдай | 3, 3-А, 7, 7-А, 7-Б, 9-А, 9/8 | ||
Маршала Тимошенка | 1, 1-Б, 1-В, 1-Г, 1-Д, 1-Е, 3, 3-А, 3-В, 5 | ||
VII | Спеціалізована школа № 194 «Перспектива» Оболонського району м. Києва | Героїв Дніпра | 12, 12-А, 12-Б |
Зої Гайдай | 2, 2-А, 6, 6-А, 10, 10-А, 12/10 | ||
Маршала Тимошенка | 19, 21 | ||
Проспект Оболонський | 21, 23-А, 23-Б, 25, 26, 27, 27-А, 27-В, 31, 33 | ||
Спеціалізована школа № 252 імені Василя Симоненка Оболонського району м. Києва | Героїв Дніпра | 16, 16-А, 16-Б, 16-В, 20, 20-А, 20-Б, 22, 22-А, 24 | |
Проспект Оболонський | 33-А, 37, 37-А, 37-В, 39, 39-А, 43, 45/28 | ||
VIII | Школа І-ІІІ ступенів № 168 Оболонського району м. Києва | Проїзд Богатирський | 28,18,8,6,4,2 |
Проїзд Калиновий Ріг | 1,2,3,4,5,7,9,14,19,21,23,20 | ||
Вулиця Калиновий Ріг | 26,24,22,20,18,16,14,12,10, 8,6,4,2 | ||
Вулиця Луківська | 18,16,2,3,5,7,9,11,13,15,17, 20,22,24,36 | ||
Вулиця Редьчинська | 8,10,28,54,56,58,60 | ||
Провулок Луківський | 1,2,3,4,6,8,10,12,14,16 | ||
Озерна | 4, 6,8 (І підїзд), 12, 14, 16, 18,20, 22,24, 26, 28, 30/51 | ||
Проспект Оболонський | 49 | ||
Школа І-ІІІ ступенів № 256 Оболонського району м. Києва | Героїв Дніпра | 1, 3, 5, 7, 9, 13, 15, 17, 19, 23, 25, 27, 29, 35 | |
Богатирська | 6/1,6-А,6-Б,8, 10, 14, 16, 20,18, 18-А | ||
Озерна | 8 (ІІ під’їзд), 10 | ||
IX | Навчально-виховний комплекс «Спеціалізований ліцей І-ІІІ ступенів» № 20 Оболонського району м. Києва | Героїв Дніпра | 30, 32, 32-А, 32-Б, 32-Г, 34-А, 34-Б, 42,42-А, 42- Б |
Проспект Оболонський | 36, 36-А, 36-Д, 38, 38-А, 40, 40-А | ||
Школа - дитячий садок І ступеня «Ластівка» Оболонського району м. Києва | Проспект Оболонський | 30,34, 34/1,34-А,34-Б, 34-Г, 34-Д, 34-В | |
Школа - дитячий садок І ступеня «Турбота» Оболонського району м. Києва | Героїв Дніпра | 36, 36-А, 36-Б, 38, 38-Б, 40, 38-В, 40-А, 40-Б, 62, 64 | |
Навчально – виховний комплекс «Школа І-ІІ ступенів – ліцей «Управлінських технологій» № 240 «Соціум» Оболонського району м. Києва | Героїв Дніпра | 38-Г, 38-Д, 38-Е | |
Маршала Тимошенка | 29, 29-А, 29-В | ||
Проспект Героїв Сталінграда | 43-В, 43-Г | ||
Проспект Оболонський | 26, 28, 28-А,28-Б, 28-В, 30-А, 32 | ||
Школа І ступеня № 268 Оболонського району м. Києва | Проспект Героїв Сталінграда | 26, 28, 37, 39, 39-А, 39-Б, 43, 43-Б, 43-Г, 43-Є. | |
Маршала Тимошенка | 33/35 | ||
Комунальний заклад «Навчально-виховний комплекс «Школа І ступенія-гімназія «Потенціал» Оболонського району м. Києва | Проспект Героїв Сталінграда | 26-А, 30, 32, 35, 36, 38,40, 41,47-А, 49,49-Б, 51, 51-А, 53,53-Б,55 | |
X | Спеціалізована школа І ступеня № 244 Оболонського району м. Києва | Прирічна | 9-А, 19-В,19-Г, 27, 27-В, 27-Г |
Навчально – виховний комплекс «Школа І ступеня – гімназія «Оболонь» Оболонського району м. Києва | Проспект Героїв Сталінграда | 44 (1-4 під’їзд), 48, 50, 52, 52-А, 54, 54-А, 56, 56-А | |
Прирічна | 19 | ||
Школа І-ІІІ ступенів № 226 Оболонського району м. Києва | Прирічна | 1, 1-А, 5, 17, 17-В, 17-Г, 17-Д | |
Проспект Героїв Сталінграда | 42, 42-А, 42-Б, 42-В, 44 (під’їзд 5-14), 46-А | ||
Спеціалізована школа № 298 Оболонського району м. Києва | Прирічна | 29,31,33,35,37 | |
Проспект Героїв Сталінграда | 58-А, 60, 64/56 | ||
XI | Школа І-ІІІ ступенів № 170 Оболонського району м. Києва | Героїв Дніпра | 43, 45, 47, 49, 51, 57, 59, 61, 63, 65 |
Північна | 2, 2-А, 2-Б, 2-В, 2-Г,2-Д, 2/58, 6, 10, 12, 14, 16, 18,28 | ||
Оболонський проспект | 54 | ||
Школа І-ІІІ ступенів № 245 Оболонського району м. Києва | Героїв Дніпра | 71,73,75,77, 79 | |
Північна | 30 , 32, 34, 36, 48, 48-А, 50, 52, 54, 54-А, 54-Б, 54-В, 54-Г | ||
Проспект Героїв Сталінграда | 59, 59-А, 61, 61-А, 63,63-А | ||
XII | Школа І-ІІІ ступенів № 8 Оболонського району м. Києва | Автозаводська | 5, 5-А, 7, 7-А, 7-Б, 9-А, 11,15-А, 17, 21 -А |
Агрегатна | 2 | ||
Боровиковського | 1-А | ||
Вишгородська | 4, 4-А, 8, 10, 14, 16, 16-А, 18/2,20/1, 22, 24, 26/2 | ||
Ярослава Івашкевича | 4, 6, 8, 8-А, 10, 12, 14 | ||
Казанська | 18, 20 | ||
Мукачівська | 3/9, 4/7, 5-А, 6, 8, 9, 14, 14-А | ||
Вулиця Олександра Попова | 3,3/5, 4/2, 5, 6, 7, 8, 8-А, 9, 10, 10-А, 11, 12, 14, 15, 17 | ||
Сокальська | 1, 4, 5, 6, 11 | ||
Кирилівська | 146, 152, 168, 170, 172 | ||
Провулок Олександра Попова | 5 | ||
Провулок Куренівський | 4/8, 4/8-А, 4/8-Б, 15 | ||
Степана Бандери | 7 | ||
Резервна | 4, 4-А, 6, 12, 14-А, 14-Б, 14-В, 16, 18,20 | ||
Марка Вовчка | 8 | ||
Куренівська | 15-А, 19, 21 | ||
Площа Петропавлівська | 3, 5, 9-А, 11 | ||
XII | Спеціалізована школа № 14 Імені С. Ф. Грушевського Оболонського району м. Києва | Автозаводська | 25, 25-А, 25-Б, 25-В, 27, 27-А, 27-Б, 27-В, 29, 39, 41, 43, 29-А |
Боровиковського | 17-А, 19-Б, 28-А | ||
Вишгородська | 30, 32/2, 34/1, 36, 36-А, 36-Б, 38, 38-А, 40/1, 40/14 | ||
Дубровицька | 8, 10,12 | ||
Ярослава Івашкевича | 3, 5 | ||
Вулиця Макіївська | 2, 4, 6, 7, 8, 10-А, 10-Б, 17, 19, 21, 23, 27, 10 | ||
Провулок Макіївський | 2 | ||
Пріорська | 2, 3-А, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 17, 16 | ||
Новозабарська | 21 | ||
Школа І ступеня № 326 Оболонського району м. Києва | Автозаводська | 61, 63, 67, 71, 71-А, 73, 77, 79, 81, 87, 87-А, 89, 89-А, 93, 97/5, 99/4 | |
Спеціалізована школа № 16 Оболонського району м. Києва | Дубровицька | 3, 5, 7 | |
Вишгородська | 44, 44-А, 44-Б, 46, 46-А, 46-Б, 46-В, 48, 48-А, 48-Б, 50, 50-А, 50-Б, 50-В, 52, 54, 56/2, 54-Б | ||
Провулок Дубровицький | 5 | ||
Провулок Макіївський | 4 | ||
XIII | Школа І-ІІІ ступенів № 285 Оболонського району м. Києва | Бережанська | 10, 12, 12-А, 14, 16, 16-А, 18, 20, 24 |
Академіка Навашина | 4, 9, 11, 13 | ||
Петра Панча | 1, 2, 3, 4, 5, 7, 9, 11, 11-А, 11-Б | ||
Полярна | 3, 5, 5-А, 6, 6-А, 6-Б, 6-В, 7, 7-Б, 8-Г, 8-Д, 8-Е | ||
Сім’ї Кульженків | 33, 35, 31-А, 31-Б | ||
Коноплянська | 22 | ||
XIV | Школа І-ІІІ ступенів № 9 Оболонського району м. Києва | Юрія Кондратюка | 2, 2-А, 4, 4-А, 4-Б, 4-В, 4-Г, 5, 7, 3 |
Мінське шосе | 8-А, 10, 10-А, 12, 6-А | ||
Маршала Рокосовського | 3-Б, 7 | ||
Школа І-ІІІ ступенів № 29 Оболонського району м. Києва | Вишгородська | 150, 150-А | |
Калнишевського Петра | 1, 1-А, 3, 5, 7, 8, 14 | ||
Полярна | 11, 13, 7-А | ||
Маршала Рокосовського | 2, 2-Б, 3, 3-А, 3-В, 4, 4-А, 6, 6-Б, 8, 8-А, 10, 10-А | ||
XV | Школа І-ІІІ ступенів № 18 Оболонського району м. Києва | Восьмого Березня | 3, 4, 5, 6, 7, 8/2 |
Джерельна | 3, 5, 6/5, 7 | ||
Дніпроводська | 1, 2, 3, 6, 7/1, 9/2, 10, 11, 13/1 | ||
Провулок Джерельний | 3, 4, 4-А | ||
Микильський хутір | 1, 2, 3, 4, 5, 5-А, 6, 7, 8, 9, 10, 11 | ||
Мічуріна | 1, 2, 3, 4, 6, 8, 10 | ||
Редьки хутір | 1, 2, 2-А, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 | ||
XVI (Пуща-Водиця) | Школа І-ІІІ ступенів № 104 ім. О.Ольжича Оболонського району м. києва | Максименка Федора | 3, 4, 4-А, 5-А, 5-Б, 5-В, 6, 9, 10, 12, 14, 15, 15-А, 18-А, 19, 21, 21-А, 21-Б, 21-В, 30, 32, 33, 34, 35, 39, 41, 42, 43, 60, 74, 76, 78, 78-А, 79, 80-А, 80-Б, 86, 88, 88-Б, 88/2 |
Новікова-Прибоя | 8, 9, 10, 10-А, 12, 13, 14-А, 15, 17, 17-А, 18, 18-А, 18-В, 19, 21, 24, 24-А, 24-В, 30, 30-А | ||
Квітки Цісик | 12, 12-А, 12-Б, 20, 24-А, 24-Б, 24-Д, 28-А, 28-Б, 28-В, 28-Г, 28-Д, 28-Е, 28/2, 29-Б, 31, 36, 37, 38, 39, 40-Б, 40-В, 40-Д, 41, 43-А, 43-Б, 51-А, 53, 61, 67, 67-А, 75, 77/79-А,77/79-Б, 81-А, 81-Б | ||
Міська | 2 | ||
Лісна | 13-А, 13-Б, 21, 23, 25, 28-А, 39, 58, 62-А, 63/65, 64, 64-А, 66/14, 66-А, 66-Б, 66-В, 75 | ||
Курортна | 8, 13, 15-А, 15-Б, 16, 18, 20, 22, 24,26, 26-А, 26-Б | ||
Юнкерова | 6-А, 15, 28, 29-Б, 31, 31-А, 33, 33-А, 35, 40, 40-А, 40-Б, 41, 46-Б, 68, 70, 73, 74, 75, 75-А, 75-Б, 77, 78, 79, 80, 82, 84, 84/6, 85, 85-А, 85-Б, 86, 87, 88, 89, 91, 93, 94, 94/6, 95, 95/4, 97, 101-А |