Група №04 "Барвінок"

/Files/images/4907c40e8773573522269ed8b7ce7ae3.jpg

У "БАРВІНОЧКУ" ДІВЧАТА

ВМІЮТЬ ГАРНО ТАНЦЮВАТИ

ХЛОПЦІ ТЕЖ НЕ ВІДСТАЮТЬ,

У ТАНОК ІЗ НИМИ ЙДУТЬ

Свою турботу, тепло своїх сердець дітям віддають:

Вихователь
Помічник вихователя

/Files/images/cvetok(1).png Наша група

Група №04 “Барвінок” — від 3-х до 6(7) років
Харчування3 рази в день
Специфікація групиЗагального розвитку
Спеціалізація групи “Барвінок”без спеціалізації
Кількість діток20
Вихователь
/Files/images/IMG_20170324_080025.jpg/Files/images/IMG_20170324_080157.jpg
/Files/images/IMG_20170324_080225.jpg/Files/images/IMG_20170324_080102.jpg
/Files/images/IMG_20170324_080124.jpg/Files/images/IMG_20170324_080136.jpg
/Files/images/IMG_20170324_080254.jpg/Files/images/IMG_20170324_080312.jpg
/Files/images/da4adc58.gif
Розклад занятьРежим дня Барвинок

/Files/images/7225.gif

/Files/images/bezymyannyy21.png

/Files/images/cvetok(1).png

Наша обновка
/Files/images/barvnok/IMG_9690.JPG/Files/images/barvnok/IMG_9691.JPG

НОВИНИ.

/Files/images/barvnok/IMG_E9697.JPGДистанційна робота під час карантину.

Весна для садівників і любителів квітів – це справжнє свято, адже хочеться скоріше навести порядок на клумбах і побачити перші паростки рослин. Крім того, весна – час задуматися про посадку нових рослин.

19.03.2020. Тема "Весняні квіти. Нарсиц".

/Files/images/barvnok/resized-4161-narcisses-de-rocailles-melange-printanissimo-t1000.jpgНарциси – квіти, які асоціюються у більшості з приходом весни. Вони хоч і не перші здалися після зими, але дуже довгоочікувані і улюблені. Людей, які в нарцисах обожнюють, досить багато. Вирішуються їх вирощувати не все, але ті, хто все-таки зважився, нітрохи не шкодують і насолоджуються пахощами і красою цих весняних квітів.

Характеристики та опис квітки

Нарцис (Narcissus) відноситься до роду рослин сімейства Амарилісові, що включає близько 50 первинних і 60 гібридних видів. Сама назва походить від грецького narcao – «одурманювати». Найімовірніше, пов’язане воно з насиченим ароматом квітів.Ці рослини відносяться до багаторічних, трав’янистих, цибулинних. Мають прикореневі, лінійні листя і досить великі білі або жовті квітки, розташовані поодиноко або в кистях. Період цвітіння припадає на квітень-травень.

Нарцис складається з 6 пелюсток оцвітини, виріст кожного з яких утворює коронку з 6 тичинками і стовпчиком. Є сорти з одноколірними і двоколірними квітками, гладкими і махровими пелюстками, з різними коронками.

/Files/images/barvnok/otsv-2715.jpgВирощування квітів.

Кращим місцем посадки для цих рослин буде сонячний або злегка затінений ділянку, укритий від протягів. Деякі сорти більше люблять сонце (наприклад, тацетние), а іншим краще перебувати в півтіні (гібридні сорти).Нарциси легко розмножуються цибулинами. Сигналом для пересадки рослини може служити скорочення кількості квітучих пагонів. Коли листя починає відсихати, цибулини викопують, просушують в тіні, потім прибирають на зберігання.

Садять їх в серпні – на початку вересня на глибину близько 10 см, залишаючи проміжки між ними в 15 см. Більшість сортів стійкі до холодів, але деякі нарциси вкривають на всю зиму, де вони знаходяться до повного танення снігу.Ці квіти вологолюбні. При відсутності дощів протягом усього періоду цвітіння і близько місяця після нього їх потрібно поливати. В іншому досить здійснювати прополку і видаляти хворі рослини.Нарциси можуть рости без пересадки до 6 років. Для складання букетів квіти потрібно не зрізати, а ламати біля поверхні грунту. Відразу потрібно поставити їх у воду, а якщо це неможливо, – загорнути у вологий папір. Головне, щоб не витікав сік з зрізів. Тому до того, як помістити нарциси в воду, треба тримати їх квітками вниз.

Малюємо нарцис
/Files/images/barvnok/unnamed (2).jpg/Files/images/barvnok/unnamed (3).jpg

25.03.2020 Тема "Весняні квіти. Тюльпан".

/Files/images/barvnok/unnamed.jpgРОЗПОВІДЬ ПРО ТЮЛЬПАН

Повідомлення про тюльпан

Тюльпани (Tulipa) – популярні яскраві весняні квіти. Вони бувають різних кольорів, різної форми. Тюльпан належить до сімейства лілійних. Назва квітки перська, що в перекладі означає «тюрбан»; форма квіток тюльпана нагадує чалму. Світовий фонд комерційно-культивованих тюльпанів в 2013-2014 роки налічує близько 1800 сортів і форм Коли цвітуть тюльпани? Кінець квітня – початок травня – період цвітіння тюльпанів Подрібнювач "Молния" - подрібнить за 2 секунди! Батьківщиною тюльпана є країна Голландія, звідки вони поширилися в різні країни світу. У нашій країні їх теж дуже багато. Виростають тюльпани з цибулин. Висаджувати ці цибулини потрібно до морозів, щоб вони вкоренилися. І тоді тюльпани вас будуть радувати своїм цвітінням, дуже тривалий час. Процес розпускання квітки тюльпана можна назвати магічним. Під час розкриття пелюстки тюльпана із зелених перетворюються в червоні, помаранчеві, блакитні, жовті – ніяка інша квітка не відрізняється таким різноманіттям відтінків!

Цікаві факти про тюльпани:

Весняні квіти активно колекціонували відомі люди: Вольтер, французький король Людовик XVIII, Рішельє, австрійський імператор Франц II і багато інших. Зацукрований тюльпан – це рідкісний делікатес, який був доступний лише багатим людям. Завдяки огидним на смак цибулинам тюльпанів, багато людей в Нідерландах пережило голод у 1945 році. Тюльпани — традиційні рослини для зимової вигонки і незамінні для зрізки. Багато видів тюльпанів розводяться як улюблені декоративні рослини, особливо популярні вони були в XVII столітті, коли і цінувалися досить дорого. У давнину вважалося, що в золотистому бутоні жовтого тюльпана заховане щастя. Багато людей намагалося відкрити цей бутон, щоб дістатися до щастя. Можливо комусь це і вдавалося зробити

Прекрасна весняна квітка тюльпан символізує вічне кохання на Сході так само, як троянда на Заході. Давай намалюємо цього яскравого азійського красеня.

Малюємо тюльпан.
/Files/images/barvnok/veselyy-start-vchymosya-malyuvaty-vn-ua-1156x650.jpg/Files/images/barvnok/0a1aa1fe8cc6053a16fc68fcd67d17a3.jpg

/Files/images/barvnok/IMG_E9700.JPG

01.04.2020. Тема "Абрикос. На весні любуємось цвітінням абрикос".

/Files/images/barvnok/w7wXwjMixuaOZgNOzkX9w3WZtkxB35KKCmZbUkNo.jpeg

лат. Prunus armeniaca, рос. АбрикосПеріод цвітіння: 06.04.202012.04.2020 (тривалість цвітіння: 7 днів)Цінність для бджільництва: підтримуючий медонос.

Абрико́са, абрикос (Prunus armeniaca, також Armeniaca vulgaris, абрикос, жерделя, мореля) — плодове дерево роду слива./Files/images/barvnok/260d8c68a064b66bb21281b17be73dc974a3425c.jpeg

У дикому стані абрикоса трапляється на Кавказі, у Туркменістані. В Україні вирощують як промислову культуру в південних областях, рідше — в Лісостепу й на Поліссі.

Батьківщина культурної форми — Середня Азія та Китай. Є 8 видів, ростуть переважно в Азії, тривалий час вирощувалися в Вірменії, звідки потрапили в Європу і Америку (звідки латинська назва «Armeniaca» — «вірменська слива»).

Дикі абрикоси (Абрикоса звичайна, лат. Armeniaca vulgaris Lam.) — не така вже й ботанічна рідкість. У горах Середньої Азії трапляються невеликі абрикосові ліси. На півдні Приморського краю, на півночі Китаю, в Кореї на сухих кам'янистих схилах ці дерева ростуть групами або поодинці. Абрикоси пристосувалися навіть до сибірських морозів. У Забайкаллі та Монголії кущі абрикос витримують температуру до −50 °C. Плоди диких абрикос дрібніші, вони мають гіркуватий присмак, у м'якоті трапляються грубі волокна.

Абрикосові дерева мають щільну міцну деревину, у центрі — блискучу темно-коричневу, з країв — світлішу, жовту або буру. Молоді пагони червонувато-коричневі, блискучі. Листки чергові, широкі, округлі або яйцеподібні, при основі майже серцеподібні, цілісні, нерівнопилчасті, майже голі, згори темно-зелені, блискучі, знизу — матові./Files/images/barvnok/f62864db-11c1-4711-b19f-b9ece256f1dc.jpg

Квітки двостатеві, поодинокі (рідше — по дві в листкових пазухах), майже сидячі, 5-пелюсткові, білі або рожеві (до 3 см у діаметрі), правильні, з подвійною вільнопелюстковою 5-членною оцвітиною. Тичинок багато. Маточка одна з верхньою зав'яззю та одним стовпчиком. Цвіте раніше всіх плодових порід у квітні-травні до розпускання листків і забезпечує медоносних бджіл раннім взятком нектару і пилку. Плоди дозрівають у червні — липні. Плід — округла або обернено яйцевидна соковито-м'ясиста кістянка (до 3 см у діаметрі), жовтого або червонувато-жовтого кольору з червонуватим рум'янцем та повстистим опушенням. М'якуш кістянки кисло-солодкий, нерідко з гіркуватим присмаком.

Абрикоси дуже швидко ростуть. За сприятливих умов за рік молода рослина сягає півтора метра, доросла рослина заввишки 5-10 м. Абрикоси люблять світло і добре переносять посуху. Дерева живуть до 50 і більше років.

Дуже цінна порода з групи кісточкових. Харчова, медоносна та технічна рослина. Використовують плоди, насіння та абрикосову камедь./Files/images/barvnok/Абрикос-660x400.jpeg

В Україні у дикому стані не росте, розводять у садах, придорожніх насадженнях, лісосмугах степових, рідше, лісостепових районів. Плодоносить на 3—4-й рік. Урожайність до 100—300 ц/га. Основний сорт Червонощокий. Цінною підщепою для абрикоси в Україні є жерделя.

Сортова абрикоса поширена в основному на півдні України, але й там вона плодоносить нерегулярно. Часто в дерев узимку підмерзають плодові бруньки, а навесні квіти, бо абрикоса рано цвіте. У поліській та лісостеповій зонах України в основному вирощують дерева абрикоси з насіння, їх називають «жерделі». Жерделі дають, як правило, дрібні плоди, що не відзначаються високими смаковими якостями, але дерева їх менш вимогливі до умов./Files/images/barvnok/cd3a65ebc7_1000.jpg/Files/images/barvnok/unnamed (1).gif

09.04.2020 Тема "Весняні квіти. Півник або Ірис".

/Files/images/barvnok/content_kak-vybrat-cvety-dlya-posadki-vesnoy-v-zavisimosti-ot-cvetnika.jpegВсе про іриси: догляд, вирощування, розмножування

Цвітуть вони навесні, а деякі сорти ще раз зацвітають восени. Особливо пишно ці багаторічні рослини розквітають на 3-й рік після посадки. Іриси на рідкість невибагливі і зими не бояться, а тому і настільки улюблені власниками.Якщо ви вирішили висадити іриси - знайте, що вони світлолюбні. Дані рослини не люблять надмірну кількість добрив. Якщо земля кисла, то іриси в ній ростуть, але не цвітуть. Для того, щоб вони зацвіли грунт потрібно нейтралізувати вугіллям або крейдою.

Висаджуючи ірис, переконайтеся, щоб брунька перебувала паралельно поверхні, листя стояли вертикально, а верхня частина кореневища не була засипана землею. Саджаючи ірис, дотримуйтеся відстані між рослинами в 40 см. Полийте рослину в день посадки, а потім через 3 доби.

/Files/images/barvnok/ui15349351022.jpgІрис - багаторічник, який легко приживається, невибагливий та надзвичайно вдячний за турботу та любов, якими ви оточите цю квітку.

Малюємо ірис
/Files/images/barvnok/kak_narisovat_cvetok_iris_karandashom_pojetapno-1.jpg/Files/images/barvnok/iris-lepestki.jpg
/Files/images/barvnok/cb22f6b44d1407d9a8e7fbded07dae4b.jpg/Files/images/barvnok/images (1).jpg

Ремонт

27.04.2020. Батьки групи "Барвінок" звернулися до депутата Київради, Свириденко Ганни з проханням допомогти у ремонті приміщення, спальні. Ганна Свириденко відкликнулась на прохання батьківського активу, забезпечила будівельними матеріалами.

Приємний сюрприз
/Files/images/barvnok/IMG_9688.PNG/Files/images/barvnok/IMG_E9687.JPG

Поки вихованці групи "Барвінок" на карантині йде ремонт спальні.

Спальня.Ремонт
/Files/images/barvnok/IMG_9575.JPG/Files/images/barvnok/IMG_9576.JPG

14.05.2020 Тема "Весняні квіти. Піон".

/Files/images/barvnok/pivoniya.jpgУкраїнці полюбляють піони (або півонії) за розкішні квіти, невибагливість і морозостійкість.Півонії – улюблені квіти українців. Вони багаторічні, не потребують особливого догляду і добре зимують у ґрунті, витримуючи мороз до -20. З'являються квіти ранньою весною, із першим теплом: із ґрунту тягнуться до сонця вишневі пагони, з яких потім розгортаються листочки.Налічують майже 35 видів півоній:білого, жовтого, жовто-гарячого, рожевого, вишневого і червоного кольорів з відтінками.Рання вишнева півонія зацвітає наприкінці травня, саме до свята останнього дзвоника у школах.Найпізніше цвітуть півонії наприкінці червня. До липня листя і квіти всихають.

Колись півонію називали панською квіткою. У давні часи вона була улюбленицею всіх успішних та багатих людей.

Традиційно, кожен хто досягав слави і грошей, повинен був посадити в своєму саду чарівні півонії – як вдячність долі за щедрі дари. Згодом ця традиція стала доброю прикметою: вважають, що кущ півоній в оранжереї принесе господареві достаток і успіх у справах.

Примітно і те, що півонія має лікувальні властивості. Її корені містять крохмаль, цукор, алкалоїди і дубильні речовини. Виявлено незначний вміст ефірної олії, глютамін, аргінін, таніни. У листках півонії є вітамін С, а в насінні – олія. В пелюстках квітів, особливо в червоних, міститься барвна речовина пеонін, щоправда, отруйна. Примітно і те, що червона півонія не пахне.

/Files/images/barvnok/piony-opisanie-istoriya-legendy-09.jpgВикористовують півонію і для косметичних засобів або ж випускають цілі серії кремів та гелів із ніжним ароматом цієї королівської квітки. В Україні півонії зображають на одязі, як елементи інтер'єру приміщень та декорують ними присадибні ділянки не лише у сільській місцевості, а й біля багатоповерхівок. Півонії завжди нагадують людям про весняну красу і про те, що краса ця не триває довго.

Малюємо піон.

/Files/images/barvnok/front-img_kak-narisovat-pionyi-uroven-slozhnosti-prostoy.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 1029

Коментарi